Szukaj OK
siedziba Lorpio pracownik Lorpiohurtownia Lorpio

Wieloletnia praktyka,
ogromne doświadczenie,
jakość i pasja to składowe by oferować produkty na poziomie, który jest nieosiągalny dla konkurencji.Wędkarstwo to nasza pasja!

Mamy 30 lat doświadczeń w produkcji i jesteśmy jednym z największych producentów zanęt, przynęt i dodatków w Polsce. To co odróżnia nas i nasze produkty od innych firm to wieloletnia praktyka i ogromne doświadczenie w tworzeniu, wdrażaniu i produkcji własnych receptur z najwyższej jakości komponentów sprowadzanych z wielu krajów świata. Jakość jest naszym celem, a pasja z jaką podchodzimy do swojej pracy, pozwala nam zaoferować produkty na poziomie, który jest nieosiągalny dla naszej konkurencji.

Od kilkunastu lat współpracujemy z wieloma firmami z Europy. Jesteśmy dystrybutorem na Polskę takich marek jak: TRABUCCO, DRENNAN, E-S-P, K-KARP, RAPTURE, CATGEAR, VESPE, CRALUSSO, STONFO.
Nieustannie rozwijamy markę własną — LORPIO, to nie tylko zanęty i dodatki, ale również spławiki, ciężarki, pokrowce, torby, podbieraki, siatki i inne akcesoria niezbędne do uprawiana nowoczesnego wędkarstwa. Co roku poszerzamy ofertę dla wędkarzy, na sezon 2019 oferujemy gustowne, wytrzymałe pokrowce i torby, a także pojemniki z EVA.

Zapraszamy na www.lorpio.pl, na fanpage Facebook (LorpioPL), gdzie na bieżąco publikujemy nowości oferty LORPIO i ciekawostki wędkarskie. A przede wszystkim polecamy kanał wideo na You Tube (LorpioWebTV), na którym umieszczamy filmy. Życzymy Państwu przyjemnego przeglądania katalogu, serwisów on-line oraz udanych wędkarskich wypraw z produktami LORPIO. 

Z wędkarskim pozdrowieniem
Team Lorpio