Szukaj OK
siedziba Lorpio pracownik Lorpiohurtownia Lorpio

Wieloletnia praktyka,
ogromne doświadczenie,
jakość i pasja to składowe by oferować produkty na poziomie, który jest nieosiągalny dla konkurencji.Wędkarstwo to nasza pasja!

Mamy ponad 25 lat doświadczeń w produkcji i jesteśmy jednym z największych producentów zanęt, przynęt i dodatków w Polsce. To co odróżnia nas i nasze produkty od innych firm to wieloletnia praktyka i ogromne doświadczenie w tworzeniu, wdrażaniu i produkcji własnych receptur z najwyższej jakości komponentów sprowadzanych z wielu krajów świata. Jakość jest naszym celem, a pasja z jaką podchodzimy do swojej pracy, pozwala nam zaoferować produkty na poziomie, który jest nieosiągalny dla naszej konkurencji.

Od kilkunastu lat współpracujemy z wieloma firmami z Europy. Jesteśmy dystrybutorem na Polskę takich marek jak: TRABUCCO, DRENNAN, E-S-P, K-KARP, RAPTURE, CATGEAR, VESPE, CRALUSSO, STONFO.
Nieustannie rozwijamy markę własną – LORPIO, to nie tylko zanęty i dodatki, ale również spławiki, ciężarki, pilkery podbieraki, siatki i wiele innych akcesori niezbędnych do uprawiana nowoczesnego wędkarstwa.

Zapraszamy na fanpage Facebook (LorpioPL), gdzie na bieżąco publikujemy nowości oferty Lorpio i ciekawostki wędkarskie. A przede wszystkim polecamy kanał wideo na You Tube (LorpioWebTV), na którym umieszczamy filmy, głównie instruktażowe.
Życzymy Państwu przyjemnego przeglądania serwisu on-line oraz udanych wędkarskich wypraw z produktami Lorpio. 

Z wędkarskim pozdrowieniem
Team Lorpio